Zabezpieczenie kredytu hipotecznego – zmiany w związku z nowelizacją ustawy o księgach wieczystych i hipotece

Do kogo skierowane jest szkolenie

• właściciele i zarządzający przedsiębiorstwami
  • pracownicy firm deweloperskich
  • agenci nieruchomości
  • pracownicy firm doradztwa / pośrednictwa finansowego
  • agenci banków

Korzyści z udziału w szkoleniu

1. Zapoznanie się z najważniejszymi zmianami w ustawie o księgach wieczystych i hipotece – odpowiedź na pytania:
    • Jakie są najważniejsze zmiany w hipotece?
    • Jakie właściciel nieruchomości ma nowe uprawnienia i co one oznaczają w praktyce?
    • Możliwy zakres oczekiwań banków po nowelizacji ustawy?
  2. Okoliczności na jakie należy zwrócić uwagę przy nabyciu nieruchomości.

1. Wprowadzenie do zmian wynikających z nowelizacji ustawy o księgach wieczystych i hipotece
  2. Zabezpieczenie kredytu jedną hipoteką - zniesienie podziału na hipotekę zwykłą oraz kaucyjną
  3. Nowe uprawnienia właściciela nieruchomości
  4. Zabezpieczenie jedną hipoteką kilku kredytów