Prowadzenie prezentacji po niemiecku

Program szkolenia

Poziom językowy: B2 (min. po 3 latach nauki)

Jeśli państwo musieli lub mają w planach prezentować swoją firmę, jej osiągnięcia lub produkty, to szkolenie jest specjalnie dla Państwa. Szkolenie bazuje na rozmowach prezentujących produkty i usługi na targach, ponieważ właśnie tam najważniejszą rzeczą jest przekazywanie informacji o przedsiębiorstwie, produktach i usługach odwiedzającym targi, innym firmom i partnerom, jak i efektywne wykorzystanie nawiązywanych kontaktów po targach. Skorzystajcie Państwo z okazji, aby znakomicie przygotować się do prezentacji i znakomicie prezentować na targach swoją firmę.
Teksty i porady pochodzą ze specjalistycznych fachowych książek i czasopism. Praktyczne przykłady i scenariusze rozmów zostały opracowane przez niemieckich specjalistów od prezentacji.

Dzięki szkoleniu będą Państwo mogli:
Polepszyć umiejętność zbierania informacji o przedsiębiorstwie, produktach i usługach i ich zaprezentowania, wytrenować jednocześnie zwroty, które potrzebne są do prezentacji: Jak zagadnę potencjalnego klienta? Jakie podejmę ustalenia? itd., potrafić rozpoznać uwarunkowane kulturowo sposoby zachowania i oczekiwania Państwa niemieckojęzycznych partnerów handlowych

Terminy szkoleń

Ten temat realizujemy wyłącznie w postaci szkolenia wewnętrznego.

Szkolenie wewnętrzne

Powyższy temat możemy zrealizować również w postaci szkolenia wewnętrznego. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:


NOWY